Dzieci występują przed swoimi dziadkami i babciami7 marca 2024 r. odbyła się w naszej  wspaniała uroczystość- spotkanie rodzinne z babciami i dziadkami. Uczniowie klasy 3b przedstawili bardzo żywiołowy program artystyczny, na  który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Z ust dzieci wybrzmiało gromkie "Sto lat", a następnie obdarowano dziadków kwiatami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.