Grupa uczestników pozuje do zdjęcia przed Wielką Krokwią w ZakopanemZgodnie z tradycją naszej szkoły grupa narciarzy i snowboardzistów odwiedziła Podhale. Uczestnicy BIALEJ SZKOŁY byli dwukrotnie w Zakopanem. Odwiedzili nowoczesne i ciekawe wystawy TPN, obejrzeli film, przeszli ścieżką edukacyjną. Zapoznali się z tatrzańską przyrodą i sposobami na zrównoważone korzystanie z niej jak i sposobami jej ochrony. Zobaczyli skocznie, zrobili spacer przez Krupówki pod Gubałówkę.
Początkujący zaczynali przygodę ze sportami zimowymi. Jazda na nartach pod okiem instruktora na taśmie BABY LIFT pozwoliła na umiejętności jazdy na kanapie i doskonalenie umiejętności.
Uczniowie poznali regionalne tańce i śpiewy odwiedzając zespół Regle. Możliwość korzystania z term Gorący Potok po zajęciach na stoku pozwalała na relaks i regenerację. Wspólne ognisko oraz kolacja regionalna z kwaśnicą, oscypkami, grulockami i innymi pysznościami pozwoliły pobyć uczestnikom razem w milej atmosferze.
Uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, które przyczyniło się do wspólnej Integracji i edukacji.
Zapraszamy za rok zarówno naszych uczniów jak i uczniów z rodzicami.