Dziewczynka gra na skrzypcachUczniowie klas IV –VII przygotowali koncert dla pierwszoklasistów.14 grudnia w sali 19 rozbrzmiewała muzyka wokalna w wykonaniu zespołu wokalnego w składzie: L. Radke VI b, M. Ziarniak VI c, H. Wróbel VI d, M. Torzecka VI d, M. Cieślik V c, M. Sobczak V c ,  M. Zajączkowska V b, O. Bartoszewska VI c oraz muzyka instrumentalna w wykonaniu następujących uczniów: S. Kulczewski VII c, M. Kubacka VII c, A. Pawlak VII d, W. Kwiatkowski V b, W. Andrzejewski V b, A. Spławska V b, K. Wawrzyniak IV a.

Muzyczny zakątek wprowadził nas w radosny i przepiękny nastrój. Uczniowie klas pierwszych ( I d) mieli okazję usłyszeć brzmienie następujących instrumentów: pianina, skrzypiec, gitary, ukulele czy klimby. Na koniec pierwszoklasiści zaśpiewali piosenki "O mądrych dzieciach” i "O przyjaźni”.

I tak rozpoczęliśmy cykl koncertów dla pierwszoklasistów oraz nowe przyjaźnie.
Muzycznie dziękujemy i zapraszamy. Anna Woźniak