Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z powiatu konińskiego do wzięcia udziału w:

IV POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ „SZKOLNA SZEKLA” KONIN 2023

Organizatorzy konkursu:
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Koninie
Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA w Koninie
Klub Żeglarski przy Kopalni Węgla Brunatnego  „Konin” w Koninie

ETAPY KONKURSU:

• 1 kwietnia do 28 kwietnia 2023r. – przyjmowanie zgłoszeń do uczestnictwa w konkursie.
  • 5 maja 2023r. – zakończenie procesu kwalifikacji uczestników do konkursu
  • 18 maja 2023r.– PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE w SP 15 w Koninie i ogłoszenie Zwycięzców Konkursu.
  • 27 maja 2023r. Otwarcie sezonu wodnego Wielkiej Pętli Wielkopolskiz udziałem zwycięzców Konkursu pt. „Szkolna Szekla”. Zaprezentowanie utworów na scenie. Uroczyste wręczenie nagród i statuetek zwycięzcom konkursu.

Szczegółowy program przesłuchań konkursowych zostanie przesłany osobom, które zgłoszą chęć udziału w konkursie.
Dokumenty konkursowe, które należy wysłać najpóźniej do dnia 28.04.2023r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Kontakt w sprawach związanych z konkursem: Iwona Miśkiewicz tel. 698926660
Regulamin konkursu oraz dokumenty dostępny jest na stronie: http://www.sp15.konin.pl/index.php/konkursy
CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!