Nasi uczniowie biorą udział w nowym projekcie, dzięki czemu mogą wspólnie celebrować unikalne dni. Do tej pory wykonali aktywności związane z Dniem Kropki, Dniem Tworzenia Kartek, Dzień Kanapek. Przed nami kolejne. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku podsumowującego dotychczasową pracę i prezentującego nasze fantastyczne spotkanie.

 

Wyjątkowy projekt przeznaczony dla uczniów klas ósmych. Pomimo wielu różnic między krajami partnerskimi okazuje się, że mamy także wiele wspólnego. Oto kilka naszych wspólnych prac:

1. Interaktywny magazyn o netykiecie:

A mag created with Madmagz.

2. Wirtualna wystawa na temat Europy:

Zapraszamy!

3. Międzynarodowy festiwal 'Voices of Unity', w którym uczniowie z całego świata mieli okazję zaprezentować swoje talenty. Naszą szkołę reprezentowały Kornelia z 7b i Julka z 8c.

4. Praca w grupach międzynarodowych z okazji Dnia eTwinningu. Pracując na mural.co uczniowie stworzyli chmurę wyrazową, tematyczne komiksy, akrostych.

5aiyhi.gif

Dowiedz się więcej! Odwiedź naszą stronę internetową!

Zaczynamy pracę w wyjątkowym projekcie eTwinning pod nazwą Lots of Languages (LOL). Projekt ma za zadanie zachęcić do nauki różnych języków i do poznawania nowych osób. Mamy za sobą fantastyczne spotkanie z Lindą Egnatz, która jest dyrektorem Global Seal, a w 2014 r. została wybrana Nauczycielem Roku  ACTFL. Opowiedziała nam o swojej pracy i o tym dlaczego warto uczyć się języków. Przed nami kolejne zadania i kolejne spotkania w ramach projektu.

4w2wrw.gif

b29d7b478_opt.jpgb366428ba.jpegeat.pngthe_more_the_merrier.pngb6609181e_opt_2.jpg1.png

Zima to magiczny czas dla dzieci i dorosłych. W tym roku nie możemy spędzić tej pory roku tak jak zwykle. Ale w tym projekcie pokażemy jak w inny sposób możemy spędzić czas. Będzie ciekawie! W projekt zaangażowana jest klasa 5ai

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK'U