how

Światowy Dzień Ziemi to doskonała okazja do rozmowy na temat zrównoważonego rozwoju, który jest istotnym elementem projektu Erasmus+ realizowanego przez uczniów naszej szkoły. Z tej okazji pani Lidia Michałowska wzięła udział w webinarium pt: "Let's Speak Out for Sustainability, together". Podczas spotkania pan Harry Waters oraz przedstawiciele BBC Studios i Pearson dzielili się swoim doświadczeniem oraz dobrymi praktykami z zakresu zrównoważonego sposobu życia, zrównoważonego rozwoju w pracy zawodowej oraz współpracy z uczniami. Świadomość tego, jak ważne są nasze codzienne nawyki i jak wielki mają one wpływ na naszą planetę oraz rozwój jest tutaj kluczem. Podczas kolejnego spotkania grupy projektowej uczestnicy wraz z koordynatorkami zastanowią się, w jaki sposób można zmienić nie tylko przyzwyczajenie domowe, ale i szkolne, aby żyć zgodnie z ideą projektu.