Dziewczynki pozują w wiosennych, kolorowych strojach Jak co roku, także i w tym, najmłodsi uczniowie naszej szkoły, radośnie powitali wiosnę. Podczas spotkania w sali gimnastycznej mieli okazję podziwiać Panią Wiosnę w jej różnych odsłonach – była Wiosna Malarka, Wiosna rozśpiewana ptakami, Wiosna skąpana w ciepłym deszczu, Wiosna Kolorowa, Wiosna pachnąca kwiatami, Wiosna Artystka, Wiosna Radosna, Wiosna kochająca przyrodę i … Uczennice z poszczególnych klas doskonale pokazały różne oblicza wiosny poprzez strój, makijaż, oryginalne dodatki. Wszystkie także pięknie prezentowały się na czerwonym dywanie. Świętowanie nadejścia wiosny nie obyło się  bez piosenki, zagadek oraz tanecznych akcentów. Uczestnicy zgodnie powtarzali: "Zgiń, przepadnij Zimo i nie wracaj do nas, na przyjęcie Wiosny otwórzmy ramiona".

Dopełnieniem radosnego świętowania był przemarsz naszych uczniów osiedlowymi uliczkami. Kolorowe kwiaty, balony i uśmiechy na pewno zachęcą Wiosnę do pozostania z nami już na dobre!