Grupa uczniów prezentuje się na holu szkołyDn. 06.03.2024 r. odbyły się "Drzwi otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców". Wydarzenie to miało na celu zaprezentowanie naszej placówki, zapoznania przybyłych gości z ofertą Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie.  Wszystkich powitała pani wicedyrektor Alicja Bąk oraz zaprosiła na wycieczkę po szkole. Odbyło się również spotkanie rodziców z Dyrekcją Szkoły, gdzie zaprezentowano naszą szkołę oraz omówiono rekrutację do pierwszej klasy. Rodzice i dzieci mieli okazję uczestniczyć w występach artystycznych uczniów szkoły, mogli zwiedzić szkołę, poznać jej infrastrukturę, sale lekcyjne oraz dowiedzieć się więcej o życiu szkolnym. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i zabawach zorganizowanych przez szkołę, co pozwoliło im na interakcję z przyszłymi kolegami i nauczycielami.
To wydarzenie było doskonałą okazją dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodzin, aby poznać naszą szkołę oraz poczuć się komfortowo i pewnie przed rozpoczęciem nauki. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do dołączenia do naszej szkolnej społeczności.