Zdjęcie grupowe dzieci przez zamkiem w Golubiu-DobrzyniuW dniach 10 – 12 maja grupa 50 dzieci z klas 4b, 5a, 6a oraz 8b wzięła udział w zajęciach Zielonej Szkoły „Aktywny uczeń” w Lidzbarku.
Dwa dni upłynęły na licznych konkurencjach i zabawach integracyjnych, spacerach przy malowniczym mazurskim jeziorze, śpiewie przy gitarze oraz wzajemnej współpracy bez względu na wiek i płeć.
Trzeciego dnia celem naszej podróży był zamek krzyżacki w Brodnicy, zapierający dech w piersiach zamek w Golubiu-Dobrzyniu a także Krzywa Wieża, dom Mikołaja Kopernika i spotkanie z archeologiem na prawdziwych wykopaliskach na Toruńskiej Starówce.
Zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji powróciliśmy do domów, aby podzielić się wrażeniami ze swoimi bliskimi.
Opiekunowie: Alicja Rogawska, Dorota Krzyżak, Mirona Adamska i Krzysztof Krakowski