Pani siedzi na krześle i czyta siedzącym u jej stóp dzieciomW dzisiejszych czasach zdominowanych przez telewizję i komputery, chwile poświęcone na wspólne czytanie książek pozwalają wprowadzić dzieci w świat literatury, kształtują nawyk słuchania i opowiadania. W związku z tym w listopadzie rozpoczęliśmy w klasie 3ci akcję "Dorośli czytają dzieciom". Chętni rodzice lub zaproszeni nauczyciele czytali uczniom fragmenty przygotowanych książek. Akcję zainaugurowała mama Alicji Andziak, która jako pierwsza zgłosiła się na ochotnika do czytania. Poza tym w akcję zaangażowały się: pani Alicja Bąk, pani Barbara Chmielewska, pani Ewa Zawacka, pani Magdalena Gorlach- Wadelska, pani Magdalena Grzeszkiewicz- Brzęcka.

Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników czytania.