Zdjęcie grupowe uczestników konkursuWYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH REGIONU KONIŃSKIEGO PN. „ZIEMIA PRZYSZŁOŚCI”

Klasa 3a po odbytych warsztatach w WSKM w Koninie przystąpiła do zadania konkursowego, czyli do wykonania komiksu „Ziemia przyszłości”. Dzieci w oparciu o zdobytą wiedzę na temat ochrony środowiska i OZE przedstawiły wygląd Ziemi za 10, 50 i 100 lat.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu została Julia Łechtańska, Tola Tomczak i Ada Kasznia. Praca wyróżniała się pomysłowością i dużą wiedzą ekologiczną. Uczennice zostały nagrodzone tabletami. Trzecie miejsce zajęła grupa w składzie: Martyna Antkowiak, Daria Ławniczak, Gracjan Gorzkowski, otrzymując w nagrodę globusy. Zostały również wyróżnione prace Antka  Andrzejewskiego,  Matyldy Konieczki i  Heleny  Jóźwiak. Nagrodą był pendrive oraz przybory szkolne.

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH OSIĄGNIĘĆ!