W ramach projektu POWER „ By inspirować i być inspirowanym” wzięłyśmy udział w dwutygodniowym kursie językowym w Irlandii. Kurs odbył się w dniach 23.05 – 03.06 w szkole językowej Your English Language School w Dublinie. Przez dwa tygodnie rozwijałyśmy swoje kompetencje językowe na poziomie A1 i A2 oraz obserwowałyśmy metody dydaktyczne. Poza tym zwiedzałyśmy najpiękniejsze miejsca godne uwagi, między innymi: St. Patrick’s Cathedral, Christ Church Cathedral, Trinity College, Dublin Castle, Phoenix Park. Podziwiałyśmy również irlandzką przyrodę, wybrzeże Morza Irlandzkiego zachwycało pięknymi kolorami.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogłyśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Nauka języka za granicą daje niesamowite efekty. Wróciłyśmy bogatsze w wiedzę i doświadczenie.
Anna Lewandowska
Katarzyna Ignasiak
Joanna Jawelska
Patrycja Jurkiewicz
Małgorzata Wróblewska-Jankowiak