Projekt 'The more, the merrier' koncentruje się na świętach i zwyczajach popularnych w innych krajach. Naszymi partnerami są:

• POLSKA
  • TURCJA
  • JORDANIA
  • WĘGRY
  • RUMUNIA
  • HISZPANIA
  • PORTUGALIA
  • UKRAINA
  • GRECJA
  • MOŁDAWIA

Projekt trwa od września do marca. Aktywności w październiku dotyczą świąt religijnych w poszczególnych krajach. Uczniowie mogą przygootwać plakaty, prezentacje lub filmiki informujące o wybranych przez siebie świętach.

Święta religijne charakterystyczne dla krajów partnerskich:

Listopad to czas na święta narodowe. Wspólnie stworzyliśmy kalendarz z różnymi świętami korzystając ze strony mural.co

Nasi uczniowie przygotowali kartki z życzeniami na nowy rok 2021. Wszystkie prace zostały zebrane na wspólnym padlecie - można je również obejrzeć na wirtualnej wystawie:

W styczniu uczniowie pracowali w międzynarodowych grupach korzystając z różnych aplikacji. Oto ich produkty końcowe:

1. SONG TEAM

2. STORY TEAM - "A special boy" - czytaj online

3. POEM TEAM - "Poetry book" - czytaj online

4. CHILDREN'S RIGHTS TEAM

5. DRAWING TEAM - wszystkie prace uczniów zebrane na padlecie.

A tutaj dodatkowe zadanie - KALENDARZ URODZINOWY przygotowany przez nauczycieli i uczniów z krajów partnerskich.

Dowiedz się więcej - odwiedź naszą stronę internetową - CLICK.