Zrzut ekranu ze spotkania on-lineW środę 27 października z okazji Światowego Dnia Zrównoważonego Rozwoju odbyło się spotkanie uczniów biorących udział w projekcie Erasmus+. Spotkanie było doskonałą okazją, aby powitać nowych uczestników projektu oraz przedstawić główne założenia i cele, które będą realizowane w ramach działań projektowych. Aby lepiej zrozumieć ideę zrównoważonego rozwoju, koordynatorki projektu zaprezentowały uczestnikom spotkania film, w którym Malala Yousafzai, najmłodsza laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, opowiada o wyzwaniach, przed którymi stoi ludzkość, i o tym, jak ważna jest współpraca wszystkich ludzi, aby stawić im czoła. Na koniec uczniowie chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi projektu. Spotkanie odbyło się na platformie Teams.