Kolaż ze zdjęć konkursowych "Woda"Do 20 kwietnia 2022 roku uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym. Zadaniem uczestników było twórcze podejście do tematu "Woda".
Wpłynęło szesnaście prac konkursowych. Jury w składzie: Irena Rogala, Iwona Miśkiewicz i Krzysztof Krakowski po przeanalizowaniu prac, kładąc szczególny nacisk na zwrot "twórcze podejście", wytypowało zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną publicznie ogłoszone 11 maja podczas obchodów "Tygodnia Wody".

Nagroda Publiczności.
Wszystkie konkursowe prace można obejrzeć na Facebook-u szkoły. Zapraszamy do zabawy i oddawania swoich lajków na najładniejsze Waszym zdaniem zdjęcie. Autor pracy, która zbierze nawięcej polubień otrzyma Nagrodę Publiczności.