Trójka dzieci siedząca przy stoliku podczas konkursuWYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO dla klas 1-3 „WKRĘCENI W CZYTANIE”
11 marca b.r. odbył się szkolny konkurs czytelniczy. Celem konkursu było rozbudzenie zamiłowań i zainteresowań czytelniczych, kształtowanie umiejętności pięknego czytania, popularyzacja książek i czytelnictwa, stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności oraz wyrabianie nawyków właściwej rywalizacji.
Komisja konkursowa w składzie: p. Alicja Bąk, p. Ewa Fatz przyznała 11 nagród i 3 wyróżnienia.
Laureaci konkursu zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami. Udział w konkursie na pewno pogłębił wiarę dzieci we własne możliwości i dał szansę na osiągnięcie sukcesu.
Kategoria klasa I:
I miejsce- Adam Łapiński 1a