Szopka bożonarodzeniowaDnia 17.01.2022r rozstrzygnięto konkurs szkolny pt: "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa".
W konkursie wzięło udział trzynaścioro uczniów. Komisja w składzie: p.Beata Urbaniak, p.Grażyna Kubasik, p.Marzena Szymańska przyznała 5 Nagród i 8 Wyróżnień. Rada Rodziców ufundowała nagrody dla wszystkich uczniów, które będą wręczone w najbliższym czasie.
Nagrody otrzymali: Gracjan Gorzkowski kl.2a, Małgorzata Grzechowska kl.3b, Aleksandra Pawlak kl.5di, Tymoteusz Mac kl.5a, Igor Szymaniak kl.7di
Wyróżnienia otrzymali: Arletta Polit kl.2b, Eryk Bubacz kl.2ci, Zuzanna Śledź kl.4a, Mateusz Kamiński kl.4a, Szymon Wojciechowski kl.4a, Urszula Bąkowska kl.4di, Alan Rojewski kl.5a, Norbert Bukowski kl.5a
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy tak pięknie zaangażowali się w tworzenie szopki betlejemskiej i przybliżyli nam narodziny Boga - Jezusa Chrystusa.