Tekst z profilu Facebookowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie: 
"Kilka tygodni temu Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie otrzymało od anonimowego darczyńcy niezwykłą skarbonkę w kształcie serca. 
Dzięki zaangażowaniu pracowników Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, przedszkolaków z Przedszkola nr 11 „Pentliczek” w Koninie, Przedszkola Nr 6 w Koninie i mieszkańcom okolicznych osiedli pojemnik na nakrętki w kształcie serca został bardzo szybko wypełniony.
Pomysłodawcą akcji był dyrektor Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie pan Jarosław Jankowski.
Zebrane nakrętki w dniu 25.11.2021 roku przekazaliśmy Fabianowi. W imieniu Fabiana dziękujemy za zaangażowanie się w zbiórkę, które jest wyrazem Waszej dobroci oraz chęci niesienia pomocy innym. Dziękujemy za współpracę przedstawicielom Koła Wolontariatu przy Szkole Podstawowej 15 w Koninie. 
Już dziś zachęcamy do wypełniania czerwonego serca przy ul. Sosnowej 14, by pomóc kolejnym potrzebującym osobom.
Dla wszystkich, którzy wsparli naszą akcję przesyłamy podziękowania i bijące radością serce.
Film został nagrany i zmontowany przez pana Krzysztof Krakowski w Green Studio mieszczącym się w CDN w Koninie."