IMG 0036 „Idź własną drogą… Powodzenia!” tymi słowami 25 czerwca 2021r pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszej szkoły. Był to dzień z jednej strony smutny, bo się rozstajemy, ale z drugiej strony radosny, bo kolejna grupa mądrych, dobrych, młodych ludzi wyrusza na podbój świata… Lećcie wysoko, dacie radę, świat na Was czeka!

A że za nimi 8 dobrych lat niech świadczą słowa, które w imieniu Absolwentów przekazała Julia: „ Mam zaszczyt podziękować w imieniu swoim oraz uczniów, którzy kończą dziś naukę w tej szkole wszystkim nauczycielom a szczególnie naszym nauczycielom oraz wychowawcom. Bo to pod ich czujnym okiem, tych Pań oraz Panów, zaczęliśmy poznawać świat I to nie są tylko zasady ortografii, tabliczka mnożenia czy budowa komórki, choć to też było. Uczyliśmy się empatii, zrozumienia, pracy w grupie, odpowiedzialności oraz systematyczności o czym często się zapomina. Dziękujemy za masę rozmów, zabawnych chwil i wsparcie. Nie zawsze było idealnie, często nie zachowywaliśmy się tak jak powinniśmy. Mimo to mam wielką nadzieję, że nasi kochani nauczyciele tak łatwo o nas nie zapomną. Bo my o Was na pewno nie!”