ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE DLA UCZNIÓW KLAS INTEGRACYJNYCH
„ MOJE MARZENIE”

1.        WARUNKI UCZESTNICTWA :

Uczestnikiem konkursu może zostać każdy uczeń klas 1-8 naszej szkoły.

• Każdy uczestnik może przedstawić jedną pracę, w której prezentuje swoje marzenie.
  • Stworzone na konkurs prace powinny być podpisane przez autora wg wzoru: imię i nazwisko, klasa.
  • Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:
  • I grupa – klasy I-IV.
  • II grupa – klasy V-VIII.

2.        CELE KONKURSU:

• rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej;
  • stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

3.        TECHNIKA I FORMAT PRAC:
Technika wykonania prac plastycznych jest dowolna (malarstwo, rysunek, grafika, wydzieranka itp. (na podłożu papierowym), format A4 lub A3.

4.        TERMIN I WARUNKI DOSTARCZENIA PRAC:

Prace należy dostarczyć do 22 czerwca 2021 r. do wychowawców klas.

5.        OCENA PRAC I ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD:

O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje Komisja Konkursowa powołana przez organizatora.
 Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

• oryginalność,
  • pomysłowość,
  • estetyka wykonania.

Organizator przewiduje dyplomy oraz nagrody rzeczowe  w każdej kategorii wiekowej.

Lista nagrodzonych zostanie opublikowana  24 czerwca 2021 roku na stronie internetowej szkoły. Otrzymane prace przechodzą na własność organizatora.

Organizatorzy: Katarzyna Klimas - Rosołek

Katarzyna Kazuś