Uczniowie klasy 6 b wraz z wychowawczynią p. Dorotą Krzyżak uczestniczyli w roku szkolnym 2020/2021 w programie edukacyjnym Polskiej Akcji Humanitarnej PAH „Godziny Wychowawcze ze Światem”.

Program „Godziny Wychowawcze ze Światem” obejmował całoroczny cykl zajęć, podczas których uczniowie zagłębiali wyzwania współczesnego świata oraz poznawali jaki nasz świat jest obecnie. Podstawą edukacji globalnej stanowi kwestia sprawiedliwości i solidarności zarówno w lokalnym jak i globalnym wymiarze. Udział w tym programie wyczulił uczniów na takie wartości jak szacunek, otwartość, solidarność oraz tolerancja oraz sprawił, że poczuli się oni bardziej odpowiedzialni za swoje codzienne wybory i zachowanie.

dyplom-381024_1.jpg       zaswiadczenie-38.jpg