chemia1.jpg

Uczeń naszej szkoły jest uczestnikiem  konkursu

Uczeń klasy 7 b  Piotr  Pindras  bierze udział  w Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów dla  Młodzieży Szkolnej, którego organizatorem jest Uniwersytet Śląski w Katowicach. Piotrek przez kilka tygodni   indywidualnie prowadził hodowlę kryształów. Przebieg procesu otrzymywania kryształów został  udokumentowany chronologicznie przez ucznia w postaci zdjęć i opisów. Wyhodowane kryształy wraz z dokumentacją przesłaliśmy do organizatora konkursu. 11 czerwca 2021  nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. Życzymy  powodzenia i czekamy na wyniki konkursu.

chemia.jpg

Finalista    OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY  WIEDZY CHEMICZNEJ dla Szkół Podstawowych

Uczeń  klasy 8 a Michał Jankowski, przeszedł z sukcesem dwa etapy  OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADY  WIEDZY CHEMICZNEJ dla Szkół Podstawowych  organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński – Wydział Chemii oraz Fundację Nauka i Wiedza   i zakwalifikował się  do ogólnopolskiego finału. Finał Olimpiady odbędzie się dnia 29 maja 2021 roku o godzinie 13:00 w formie stacjonarnej w budynku Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Gronostajowej 2 w Krakowie. Gratulujemy Michałowi i trzymamy  kciuki za kolejne sukcesy. POWODZENIA !