Szymek  POMÓŻMY SZYMKOWI! ?? Chłopiec urodził się bez kości promieniowych oraz kciuka. Ręce Szymonka uniemożliwiają mu wykonywanie   podstawowych czynności i znacznie utrudniają jego życie codzienne. Szansą dla niego jest operacja. Wraz z rodziną i przyjaciółmi Szymka,   serdecznie zachęcamy do pomocy! ❤️ Nagłaśniamy akcję #ZbieraniaNakrętek.
  Pracownicy jak i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami, mogą przyłączyć się do niej przynosząc nakrętki do budynku Szkoły Podstawowej nr 15   w Koninie i wrzucając je do specjalnego boxa. Potrzebna jest ogromna ich ilość, dlatego zapraszamy! Zachęcamy również do przekazania swojego   1%! Każda złotówka się liczy! Zadbajmy o lepszą przyszłość dla Szymka i pokażmy moc naszych dobrych serc! ?
  Więcej o Szymonku przeczytacie tutaj?? https://tiny.pl/r4ttg
 1% dla Szymusia
 nr KRS: 0000037904
 cel szczegółowy 31909, Szymon Mizerski
 Z apelem zwracają się wolontariusze SKW
 Opiekun: pani Małgorzata Wróblewska-Jankowiak