szopka betlejemskaW tym wyjątkowym czasie Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych odbył sie zupełnie innaczej. Nie jesteśmy w szkole, nie będzie też wystawy Szopek w Szkole. Jednak uczeń, który wykonał szopkę i wysłał jej zdjęcie, wziął udział w konkursie. 
Oto lista uczniów:
Arleta Polit kl.1b
Tymoteusz Mac kl.4a
Krzysztof Kwaśny kl.4a
Natasza Polska kl.4a
Krystian Woźniak kl.4di
Kacper Marszał kl.5ai
Maja Wysocka kl.6a
Zuzanna Mejer kl.6b
Oliwia Szymczak kl.6b
Igor Czuma kl.6b 
Igor Szymaniak kl.6di
 
W dniu 22.12.2020r. komisja w składzie: Beata Urbaniak, Grażyna Kubasik, Marzena Szymańska uznała, że każda z Szopek jest oryginalna. Uczniowie włożyli duży wkład pracy, poświęcili swój czas i wykazali się dużą wyobraźnią. Każda z szopek nas zachwyciła.
Komisja stwierdziła, że wszyscy uczniowie otrzymają równorzędne nagrody i dyplomy.
Z wszystkich Szopek wysłaliśmy też na 24 Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - Anioły 2021, trzy szopki z naszej Szkoły. Są to szopki nastepujących uczniów:
Zuzanny Mejer
Oliwii Szymczak
Igora Szymaniaka
 
Dziekujemy za udział w Konkursie i życzymy Błogosławionych Świąt.
Katecheci