Dziś International Dot Day, czyli Miedzynarodowy Dzień Kropki 6f i 4c świętowały w wyjatkowym towarzystwie. Video połaczenie z dwóch różnych sal dotarło aż do Ugandy. Quizy, wspólna radość, filmik o małej Vashti - a to wszystko po to, by naszym dzieciom w Ugandzie przypomnieć, że każdy młody człowiek jest pięknym klejnotem, który, żeby błyszczeć musi mieć obok madrych wspierajacych dorosłych przewodników... Dzieci z sierocinca Tin Craig Amon były dziś przygotowane na 6. Radosne, aktywne i odświetnie ubrane. A nasi uczniowie z SP15? Jesteśmy z was dumne- macie wielkie, czułe serducha. Cieszymy się, że jesteśmy częścia rodziny Face to Face - International Educational and Humanitarian Organization.